fbpx

Komórki Macierzyste - Regenera Activa

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej.

Biotechnologia w służbie medycyny

System REGENERA ACTIVA został stworzony do uzyskiwania zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek. Zabieg jest wykorzystywany do pobierania komórek macierzystych celem leczenia łysienia androgenowego, owrzodzeń, odbudowy chrząstki stawowej, naderwanie więzadeł oraz regeneracji skóry twarzy. Materiał pobieramy z okolic karku lub z ucha. Warto wspomnieć, że w przypadku zabiegu na twarz przed jego wykonaniem trzeba wykonać chociaż jeden zabieg z użyciem Dermapenu i od razu po nim wykonać mezoterapię igłową z zawiesiny komórek macierzystych. Cały zabieg trwa od 40-50 minut.

Opis zabiegu

Zabieg polega na pobraniu niewielkich wycinków skórnych (od jednego do trzech o średnicy 2,5 mm) z okolic karku na linii włosów. Pobranie tak niewielkiego wycinka pozwala na samoistne zagojenie się rany. Jest to proces zupełnie bezbolesny, ponieważ miejsce pobrania znieczulane jest lidokainą. Następnie tak pobrane wycinki poddane są działaniu maszyny, która z pobranej tkanki wyizoluje komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolność silnej regeneracji. Przygotowana zawiesina zostaje podana w skórę głowy na zasadzie mezoterapii w okolice mieszków włosowych lub na skórę twarzy, aby zainicjować procesy naprawcze i regeneracyjne.

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie Regenera Activa.
Regenera Activa w Klinice Prestige

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Rezultaty

Zdjęcia przedstawiają efekty zastosowania komórek macierzystych na skórę głowy. Zdjęcia zostały wykonane po 30 i 60 dniach.

Najczęściej zadawane pytania

– Łysienie androgenowe
– Owrzodzenia
– Rewitalizacja skóry twarzy i zmniejszenie oznak starzenia się
– Stan po urazach więzadeł, chrząstek stawowych

KONSULTACJE

Umów się na konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem komórek macierzystych.