Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

KWOTA

możesz otrzymać
do 10 000 zł
  •  

CZAS

bardzo szybka decyzja
kilka minut
  •  

raty

niskie, miesięczne
do 12 rat
  •  

Jak to działa?

Krok 1
Konsultacje w klinice
Zapraszamy Cię na całkowicie bezpłatne konsultacje w naszej klinice. Dzięki temu Pani doktor będzie mogła zakwalifikować Cię do odpowiedniego zabiegu. Odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Krok 1
Krok 2
Rozpoczęcie procesu
Możemy przeprowadzić procedurę bezpośrednio w klinice lub wygenerować dla Ciebie specjalny dostęp, abyś mogła zrobić to sama w domowym zaciszu.

Całość trwa dosłownie kilka minut, a potrzebne będą jedynie podstawowe dane.
Krok 2
Krok 3
Decyzja
Po wpisaniu wszystkich danych, decyzja wydawana jest dosłownie w kilkanaście sekund. Wszystko to bez żadnych dokumentów i zbędnych formalności.

Jeśli będzie pozytywna, a Ty zaakceptujesz warunki - to w zasadzie wszystko.
Krok 3
Krok 4
Zabieg
Możesz teraz spokojnie ustalić z nami termin zabiegu. My go wykonamy, a Ty będziesz spłacała comiesięczne raty (nawet do 12 miesięcy).
Krok 4

Pytania?

Jaka instytucja przyznaje raty?

Współpracujemy w tym zakresie z serwisem TubaPay. Jest to firma posiadająca licencję Małej Instytucji Płatniczej KNFu, a przez ponad 11 lat w usługach płatniczych nie zawiodła już ponad 300 000 Klientów.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście. Cały proces jest w 100% bezpieczny. Firma stojąca za TubaPay to Bacca Sp. z o.o. (NIP: 9512334714) z kapitałem zakładowym 7 984 400,00 PLN.

 

muszę być w klinice, aby rozpocząć proces?

Nie – jeśli masz takie życzenie, możemy wygenerować dla Ciebie specjalny dostęp – wtedy sama rozpoczniesz proces weryfikacji gdzie i kiedy Tobie pasuje. Ważnym jest jednak, abyś była już po konsultacjach – tylko wtedy będziemy wiedzieli, że zostałaś zakwalifikowana do zabiegu.


Otrzymałam decyzję pozytywną - co teraz?

Jeśli zaakceptowałaś wszystkie warunki, to teraz możemy dobrać odpowiedni dla Ciebie termin zabiegu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami (np. telefonicznie).

 

 

 

Jak duża jest "przyznawalność" rat?

Przyznawalność jest bardzo wysoka i wynosi ~94%.Jakie są orientacyjne koszty?

Oczywiście wszystko zależy od kwoty oraz okresu, jednak dla przykładu, jeśli chciałabyś rozłożyć zabieg chirurgicznej plastyki powiek górnych (4000 zł) na 12 rat, to kwota raty wyniesie ~380,50 zł.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

TubaPay logo

&

Klinika Prestige logo raty