fbpx

Klinika Prestige

Ty tu jesteś najważniejsza

"Twoje ciało, Twój prestiż" - to nasze motto. Przyjdź i przekonaj się sama.

Dlaczego warto wybrać klinikę PRESTIGE?

Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Działamy od 2013 r. i od tego czasu setki pacjentów z całej Polski skorzystało z naszej fachowej wiedzy i doświadczenia.

Dbamy o najwyższe standardy zabiegów, stosujemy produkty renomowanych firm i korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Jako nieliczni posiadamy najnowocześniejsze urządzenie do rozbijania tkanki tłuszczowej na zasadzie wibracji infradźwiękowej systemem N.I.L. (urządzenie posiada jedynie kilka klinik w Polsce), który dzięki możliwości bezpiecznego usuwania dużej ilości tkanki tłuszczowej uzyskał renomę chirurgów estetycznych na całym świecie.

Posiadamy również najnowsze urządzenie do uzyskiwania komórek macierzystych Regenera Activa, a także sprzęty pozwalające na wykonywanie zabiegów lipotransferu, czyli przeszczepu pobranej tkanki tłuszczowej z jednego rejonu ciała do drugiego.

Klinika posiada salę do medycyny estetycznej, a także w pełni wyposażoną salę chirurgiczną. Dostępne są również pomieszczenia, w których pacjenci mogą komfortowo wypoczywać po odbytych zabiegach.

Sala operacyjna w Klinice Prestige
Sala Operacyjna
Sala pooperacyjna w Klinice Prestige
Sala pooperacyjna
prestige-067
prestige-072
prestige-124
Sala medycyny estetycznej w Klinice Prestige
Sala medycyny estetycznej
prestige-003
prestige-022
prestige-116
Cennik Kllinika Prestige
Doświadczony zespół

Nasz zespół do doświadczeni chirurdzy, anastezjolodzy, instrumentariuszki oraz pielęgniarki. Każdy z nas ma duże doświadczenie w pracy w szpitalach oraz klinikach.

Indywidualne podejście

Dla nas nie jesteś "kolejnym klientem". Każdego traktujemy indywidualnie, abyś czuł/czuła się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Pełne wsparcie pozabiegowe

Wiemy, że wsparcie nie może kończyć się po samym zabiegu, dlatego też możesz liczyć na dalszą naszą pomoc. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę kontrolną, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Profesjonalny sprzęt

Pracujemy wyłącznie na sprzętach najwyższej jakości. Jako nieliczni w Polsce posiadamy chociażby urządzenie do liposukcji N.I.L oraz innowacyjne technologie na bazie prądu RF, światła IPL i laserów Inmode.

Najczęstsze pytania

Przed zabiegiem pojawia się wiele pytań – to oczywiste. Dlatego też poniżej zebraliśmy te najczęściej pojawiające się. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, zadzwoń: 502-028-164.

Lek. med. Julita Jędrzejczak - Bakalarz

Julita Jędrzejczak - Bakalarz

chirurg, lek. med. estytycznej

W swojej pracy kieruje się zasadą „Twoje ciało – Twój prestiż”, dlatego też do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednie techniki i metody.

Bardzo wiele czasu poświęcam na samodoskonalenie. Stale pogłębiam swoją wiedzę, ucząc się najnowszych technik zabiegowych, które wykorzystywane są we współczesnej medycynie estetycznej. Uczestniczę w szkoleniach odbywających się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rekomendacji mogą udzielić mi:

  • – dr. H.Mekle: klinika w Katowicach
  • – dr. Witwicki: klinika w Warszawie
  • – dr. Olga Graziullini

Stawiam na profesjonalny sprzęt i marki, które spełniają najwyższe normy: system do liposukcji N.I.L., sprzęt do lipotransferu (przeszczepu) tłuszczu, komórki macierzyste Regenera Activa, laser frakcyjny, jett plasma medical, dermpen, czy sprzęt do karboksyterapii.

Szeroką wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej potwierdzają liczne certyfikaty:

Zapraszamy do kontaktu

Konsultacje są u nas darmowe.