fbpx

Operacja żylaków kończyn dolnych metodą laserową

Laser diodowy Leonardo to metoda operacji żylaków polegająca na zamknięciu niewydolnych żył powierzchownych.  Jest to  najbardziej nowoczesna i małoinwazyjna metoda leczenia żylaków.

Najnowocześniejsza metoda

Skuteczność tej metody sięga nawet do 97,8%. Istotną cechą tej metody jest brak krwiaków, które występują przy leczeniu tradycyjną metodą (tzw. stripping). Metoda ta również nie wymaga nacięć , po których mogą pozostać blizny.

Opis zabiegu

Zabieg ten polega na wprowadzeniu do żyły pod kontrolą USG specjalnej sondy, która pod wpływem fal radiowych o wysokiej częstotliwości powoduje wzrost temperatury. To powoduje zamknięcie żyły przez denaturację białek w ścianie niewydolnej żyły. Zabieg trwa około 45-50 minut, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym . Podczas wykonywania tego zabiegu jednocześnie wykonuje się miniflebectomie, czyli wycięcie żylaków. Do wykonania zabiegu potrzebne są badania laboratoryjne oraz badanie USG-doppler, które wykonujemy w naszej klinice na miejscu.

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Najczęściej zadawane pytania

– Niewydolność żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej
– Owrzodzenia żylne

KONSULTACJE

Umów się na konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg usunięcia żylaków.