fbpx

Niechirurgiczny lifting twarzy

INMODE to najbardziej zaawansowana technologia poprawy owalu twarzy i ciała. Bez użyciu skalpela, blizn i bez narkozy uzyskach lifting twarzy oraz napięcie skóry po zabiegach liposukcji.

Lifting twarzy bez skalpela

To małoinwazyjna procedura o efektach porównywalnych do liftingu chirurgicznego, która nie pozostawia blizn. Zapewnia znaczną poprawę napięcia skóry na twarzy, szyi a także na skórze brzucha, ramion oraz ud po zabiegach liposukcji.

Dotychczas taka skuteczność była osiągalna tylko w chirurgicznych procedurach. Wykorzystujemy energię prądu RF do upłynnienia podskórnego tłuszczu i ujędrnienia skóry.

Opis zabiegu

Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, podczas którego ostrzykuje się miejsca (punkty) wejścia odpowiedniego aplikatora. Następnie podajemy preparat, który jednocześnie jest środkiem znieczulającym i rozpuszczającym tkankę tłuszczową. Po upływie 10-15 minut, przystępujemy do zabiegu.

Aplikator, który wprowadzany jest w odpowiednią warstwę skóry wykorzystuje energię prądu RF do upłynnienia tłuszczu podskórnego oraz ujędrnienia skóry w trakcie i po zabiegu. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury oraz energii prądu RF, odsysa się pozostałą część rozpuszczonej tkanki tłuszczowej, zakłada „stripy” w miejscu wkłuć, a następnie zakładamy ubranko uciskowe w miejsce poddane zabiegowi.

Zabieg w zależności od wielkości obszaru, który poddany jest zabiegowi oraz od grubości skóry i tkanki podskórnej, trwa od godziny do dwóch.

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie EmbranceRF Inmode.

Embrance Inmode FaceTite w Klinice Prestige

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Rezultaty

Zdjęcia przedstawiają efekty po zabiegu chirurgicznego liftingu twarzy.

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg przeznaczony jest dla osób o zmniejszonej jędrności skóry, u których widoczny jest efekt opadania tkanek i brak wystarczającej produkcji kolagenu wraz z brakiem obkurczania jego włókien.

Jest to zabieg dla osób, które boją się nici, a a nie chcą podwójnego podbródka czy chomików.

Dzięki INMODE możesz również pozbyć się obwisłej skóry na ramionach tzw. „pelikanów” oraz nadmiary skóry po liposukcjach (np. na brzuchu czy po wewnętrznej stronie ud).

Zabieg porównywalny jest przez chirurgów plastyków do chirurgicznego liftingu twarzy oraz plastyki chirurgicznej powłok skórnych brzucha.

KONSULTACJE

Umów się na konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg INMODE.