Niechirurgiczny lifting pośladków

Biostymulator LANLUMA wygładza, modeluje i rzeźbi piękne pośladki.

Aktywuje naturalną produkcję kolagenu, tworząc objętość, która uwydatnia krągłości i kontury Twojego ciała – tam, gdzie tego chcesz.

Dodatkowo poprawia teksturę skóry i rekonstruuje pośladki.

Krągłe pośladki, którymi będziesz chciała się chwalić

Ta innowacyjna kuracje wywołuje głęboką reakcję regeneracyjną tkanek. Stymuluje kolagen, dodając objętości, poprawiając strukturę skóry i modelując pośladki dla uzyskania kształtnej sylwetki.

– Uwydatnia krągłości płaskich lub zwiotczałych pośladków

– Poprawia jędrność i wygląd skóry na pośladkach

– Pomaga w redukcji cellulitu i wgłębień

– Poprawia kształt i objętość pośladków, niezależnie od wieku i płci

– Koryguje naturalne i pooperacyjne problemy, takie jak atrofia i lipoatrofia

 

Czym wyróżnia się ten zabieg?

Lanluma jest inna niż wypełniacze HA, ponieważ nie „wypełnia” żelem obszaru, w którym chciałabyś uzyskać większą objętość. W rzeczywistości cząsteczki PLLA zaczynają pracować w głębi skóry, aby aktywować naturalną reakcję organizmu, którą jest produkcja kolagenu, dzięki czemu uzyskana objętość utrzymuje się dłużej. Poprawia również strukturę skóry od wewnątrz.

Bezpieczniejsze niż operacja

Lanluma różni się od operacji podniesienia pośladków tym, że jest mało inwazyjna. Nie ma potrzeby znieczulenia ogólnego, a tym samym ryzyka z tym związanego – profil bezpieczeństwa jest bardzo wysoki, a ilość możliwych powikłań jest bardzo niska w porównaniu z operacją pośladków.


Minimalny czas przerwy w aktywności

Kuracja konturowania pośladków Lanluma nie wymaga praktycznie żadnych przestojów. Chociaż po każdej sesji może wystąpić niewielkie zaczerwienienie i obrzęk, nie trzeba będzie brać wolnego w pracy. Będziesz musiała unikać opalania, siłowni i sauny przez kilka dni po każdej sesji i wykonywać masaż – to wszystko.

Opis zabiegu

Zabieg trwa około godziny i polega na wstrzyknięciu preparatu Lanluma tam, gdzie chcesz uzyskać objętość. Jest praktycznie bezbolesny – wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Kuracja trwa od 2 do 3 sesji, a efekty pojawiają się stopniowo w ciągu 2-3 miesięcy.

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Najczęściej zadawane pytania

– Zabieg jest wskazany dla osób, którym brakuje jędrności i które chcą poprawić kształt pośladków, a także dla tych, którzy chcą dokonać ich uniesienia.

–  Dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu.

KONSULTACJE

Umów się na konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg niechirurgicznego liftingu pośladków.