fbpx

Nici liftingujące Spring Thread

Nici Spring Thread to nici nowej generacji. Charakteryzuje je wysoka elastyczność, trwałość oraz to, że są neutralne dla organizmu. Zastosowano w nich biozgodne materiały, dzięki czemu ich zastosowanie jest zupełnie bezpieczne. Są bezbarwne, a ich umieszczenie nie pozostawia żadnych blizn.

Najnowsza generacja nici

Pokryte są silikonem, a wewnątrz nich znajduje się poliestrowy rozciągliwy rdzeń, który gwarantuje najwyższą trwałość (na 1 cm przypadają aż 24 specjalne wypustki – to one decydują o stabilności konstrukcji podnoszącej opadające tkanki). Dzięki takiej budowie efekt nici utrzymuje się aż do siedmiu lat. Co bardzo istotne, nawet po kilku latach możemy je ponownie naciągnąć, bez konieczności wymiany.

Nici Spring Thread pobudzają organizm do tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem Pacjent znieczulany jest środkiem znieczulającym – Lignocainą. Nici te wprowadzone są pod powierzchnię skóry za pomocą igieł o specjalnie wyprofilowanym kształcie. Ich charakterystyczną cecha jest to, że są odpowiednio przytępione, dzięki czemu nie powodują traumatyzacji tkanek. Z reguły implantuje się od 3 do 4 nici z każdej strony. 

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Rezultaty

Zdjęcia przedstawiają efekty zastosowania nici Spring Thread.

Najczęściej zadawane pytania

Nici te wykorzystywane są do korekcji opadania skóry twarzy (od umiarkowanego do średniego), a także poprawy jędrności i elastyczności skóry.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Umów się na bezpłatne konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg z użyciem nici Spring Thread. To nic nie kosztuje.