Liposukcja N.I.L

Metoda N.I.L stanowi ewolucję w technice liposukcji wibracyjnej, która od wielu lat uważana jest przez chirurgów plastycznych za najbardziej bezpieczną, precyzyjną i skuteczną metodę odsysania tkanki tłuszczowej.

Do 12 cm mniej w 2 godziny

Zabieg liposukcji wykonujemy w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej i wymodelowania sylwetki.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które szybko chcą pozbyć się zbędnych kilogramów – bez ćwiczeń i diet. Należy jednak pamiętać, że liposukcja nie jest metodą odchudzania – jest natomiast idealnym rozwiązaniem dla osób mających problem ograniczony do danych okolic anatomicznych. 

Zalety systemu N.I.L:

+ Przy wykorzystaniu systemu N.I.L, jesteśmy w stanie pozbyć się zbędnych kilogramów, nie obciążając tak organizmu – wykonując zaledwie jeden zabieg.

+ Podczas tego jednego zabiegu jesteśmy w stanie pozbyć się do 3,5 litra tłuszczu oraz zmniejszyć obwód o 10 – 12 cm.  Atutem jest fakt, że zabieg taki wykonujemy raz na daną partię ciała.

+ System N.I.L pozwala na eleganckie wymodelowanie mięśni.

+ Zabieg nie wymaga hospitalizacji – po kilku godzinach wychodzisz do domu.

+ Zabieg taki wykonuje się raz w życiu, a przy zdrowym trybie życia tłuszcz w tych okolicach nigdy nie wraca.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem stosujemy profilaktykę przeciwzakrzepową, a także wykonujemy niezbędne badania laboratoryjne (morfologie, APTT, INR, elektrolity, mocznik, kreatynina, glukoza oraz antygen HBS i HCV) – badania robimy w naszej klinice i są one bezpłatne.

Każdy pacjent przed zakwalifikowaniem do zabiegu jest dokładnie konsultowany (konsultacje są darmowe) przez lekarza chirurga oraz anestezjologa. 

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub krótkim dożylnym. Pacjent poinformowany jest, by na 6 godzin przed zabiegiem być na czczo, natomiast na 10 dni przed zabiegiem należy odstawić wszelkie leki wpływające na układ krzepnięcia, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości odsysanej tkanki tłuszczowej.

Na początku zabiegu znieczulamy miejscowo skórę w miejscu jej nacięć (nacięcia są do 3 mm długości). Następnie przez te otwory wprowadzamy kaniulę i rozpoczynamy proces infiltracji – wprowadzamy roztwór, który znieczula tkankę tłuszczową. Po 30 minutach po podaniu znieczulenia, rozpoczynamy proces odsysania tkanki tłuszczowej. W trakcie jednego zabiegu odsysane jest średnio od 1000 do 1500 ml tkanki (maksymalna ilość to 4000 ml). Po zabiegu w miejscu nacięć zakładane są dreny i opatrunki. Obszar, który poddany jest liposukcji wymaga zastosowania ubrania uciskowego, które zakładane jest od razu po zabiegu. Ubranie takie musi być noszone przez 24h/dobę przez pierwsze 7 dni, a przez następne 10 – 14 dni jedynie w ciągu dnia. My rekomendujemy chodzenie w ubraniu uciskowym nawet do 3 miesięcy. W naszej klinice takie ubranie wliczone jest w cenę zabiegu.

Wykonaj zabieg teraz, zapłać później.

U nas wszystkie zabiegi możesz rozłożyć na dogodne raty.

Zdecydowana?

Jeśli chcesz rozłożyć swój zabieg na raty, zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje do naszej kliniki.

Następnie będziemy mogli przeprowadzić ten kilkuminutowy proces na miejscu lub przygotować dla Ciebie specjalny dostęp, dzięki któremu będziesz mogła przejść go we własnym domu.

Urządzenie

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie eva sp6.

Masz pytania? Zadzwoń: 502-028-164

Rezultaty

Najczęściej zadawane pytania

Nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w następujących okolicach anatomicznych:

– Tułów
– Brzuch
– Talia
– Biodra
– Pośladki
– Bryczesy
– Okolice kolan
– Ramiona
– Uda i łydki
– Wzgórek łonowy
– Podbródek
– Ginekomastia

KONSULTACJE

Umów się na konsultacje.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg liposukcji.